Kontakt

MTÜ 4X4 Alakomitee
F.R.Faehlmanni tn 46
10125 Tallinn

e-post: eal4x4ak@hot.ee

EE357700771001658816 LHV

Arto Künnapas
4×4 komitee esimees
E-post: arto.kunnapas@eesti.ee
Telefon +372 5090585

Eero Dulder
4×4 komitee liige (võistlusmasinate esmane ülevaatus)
E-post: eerodulder@gmail.com
Telefon +372 5025535

Ermi Peets
4×4 komitee liige (võistlusnumbrite register)
E-post: ermi.peets@byroomaailm.ee
Telefon +372 56656131

Jaan Villak
4×4 komitee liige (offroad racing’u koordinaator)
E-post: jvillak@gmail.com
Telefon +372 5165612

Mait Mumme
4×4 komitee liige
E-post: mait.mumme@europart.ee
Telefon +372 5069842

Martin Roos
4×4 komitee liige (ATV võistlusklassi koordinaator)
E-post: martinroos99@gmail.com
Telefon +372 5208203

Tormi Tamm
4×4 komitee liige
E-post: tormi@landeker.ee
Telefon +372 5179866

Urvo Männama
4×4 komitee liige
E-post: urvo@gaza.ee
Telefon +372 53808649

EAL 4×4 AK tehniline komisjon

Anto Raudväli
E-post: raudvali@gmail.com
Telefon +372 5070627

Eero Dulder
registreerimiseelne ülevaatus
E-post: eerodulder@gmail.com
Telefon +372 5025535

Veiko Varik
E-post: veiko1975@gmail.com
Telefon +372 5232468